Ewelina Kamińska-Duclos

Psycholog i psychoterapeuta.

Członek International Society of Schema Therapy oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Absolwentka studiów psychologicznych w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, studiów podyplomowych z zakresu psychoterapii organizowanych przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ oraz dwuletniego kursu Socjoterapii i Podstaw Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Ilona Sojda-Prociak

Psycholog i psychoterapeuta.

Członek oraz certyfikowany Psychoterapeuta Poznawczo-Behawioralny Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB) nr 485.

Absolwentka studiów psychologicznych w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz czteroletniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej, realizowanego zgodne ze standardami European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies.

Paulina Chojecka-Dragon

Psycholog i psychoterapeuta w trakcie certyfikacji.

Ukończyła magisterskie studia psychologiczne w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz magisterskie studia na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie w obszarze pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Jest w trakcie procesu certyfikacji – uczestniczy w czteroletnim programie szkoleniowym z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej, realizowanym zgodne ze standardami European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies.

Karolina Ziętek

Psycholog i psychoterapeuta w trakcie certyfikacji.

Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB).

Absolwentka studiów psychologicznych na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie w trakcie trzeciego roku szkolenia psychoterapeutycznego organizowanego przez Szkołę Psychoterapii Centrum CBT EDU w Warszawie (ośrodek rekomendowany przez PTTPB).

Magdalena Mirta

Psycholożka, psychoterapeutka w trakcie certyfikacji CTPB w Warszawie, terapeutka I stopnia EMDR (terapia traumy, terapia odwrażliwiania za pomocą ruchu gałek ocznych), członkini Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR.

Pomaga osobom ciepiącym z powodu zaburzeń nastroju, niskiej samooceny, zaburzeń lękowych (lęk uogólniony GAD, napady paniki, lęk o zdrowie), zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania, a także w przypadku traum, żałoby i innych sytuacji kryzysowych.

Przemysław Stankiewicz

Psycholog i psychoterapeuta, członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Pracuje z osobami dorosłymi cierpiącymi na depresje, zaburzenia lękowe, psychozy i zaburzenia osobowości, a także z osobami z niepełnosprawnością intelektualną.

Prowadzi terapię indywidualną.

Aleksandra Magda

Psycholożka, psychoterapeutka w trakcie certyfikacji.

Ukończyła magisterskie studia psychologiczne na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, ze specjalizacją psychologia kliniczna dziecka, posiada uprawnienia pedagogiczne.

Obecnie realizuje czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej, zgodne ze standardami European Association for Behavioural and Cognitive Psychoterapies.

Kaja Barszczewska

Psycholog, logopeda i psychoterapeuta w trakcie certyfikacji.

Prowadzi terapię osób zmagających się z depresją, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami osobowości, cierpiących z powodu problemów emocjonalnych, mających problemy w budowaniu relacji interpersonalnych.

Ukończyła studia psychologiczne w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz studia podyplomowe z zakresu logopedii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Posiada uprawnienia do pracy z dziećmi.

Joanna Durlik

Psycholog, psychoterapeutka w trakcie certyfikacji, członkini Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz doktorantka w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Pomaga osobom dorosłym cierpiącym z powodu depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, problemów emocjonalnych, trudności w budowaniu lub utrzymywaniu relacji międzyludzkich, zaburzeń adaptacyjnych (kryzys życiowy związany ze zmianą w życiu, adaptacją do nowego środowiska, kultury, języka itd.).

Prowadzi psychoterapię indywidualną w języku polskim i angielskim.

Paweł Stanaszek

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji. Ukończył studia magisterskie w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest w trakcie realizacji czteroletniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej na Uniwersytecie SWPS. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych cierpiących na zaburzenia lękowe (fobie, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, nadmierne zamartwianie się, lęk społeczny), zaburzenia snu, depresję, zaburzenia odżywiania oraz zaburzenia osobowości.

Julia Kotlarz

Psycholożka, psychoterapeutka w trakcie czteroletniego akredytowanego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Katowicach. Absolwentka Psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest w trakcie szkolenia rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB). Ukończyła roczną szkołę trenerską.

Członkini Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Anastazja Mołodecka

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji.

Absolwentka psychologii Uniwersytetu SWPS (specjalność: psychologia kliniczna i zdrowia) oraz absolwentka studiów podyplomowych z zakresu psychologii pozytywnej. Ukończyła również kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) I stopnia oraz jest w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS.

Joanna Malec

Psycholożka, psychoterapeutka w trakcie certyfikacji.

Ukończyła Uniwersytet SWPS na kierunku „Psychologia społeczno-kliniczna”. Uczestniczy w zajęciach w szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej z Dialogiem Motywującym (ośrodek rekomendowany przez PTTPB i zgodna ze standardami European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies).

Sonia Antes

Psycholog specjalizujący się w psychodietetyce. Wspiera osoby z zaburzoną relacją z jedzeniem, z problemowymi stylami jedzenia (np. emocjonalnym – zajadanie emocji i stresu), klientów z nadwagą i otyłością (w procesie zmiany nawyków żywieniowych, w kontroli pokus) oraz wspomaga proces leczenia zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia, zaburzenie z napadami objadania się).
Pracuje z osobami dorosłymi i nastolatkami.

Oliwia Markowska

psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo behawioralna (certyfikat nr PTTPB 1319), należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończyła studia psychologiczne w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego i czteroletnie szkolenie z psychoterapii poznawczo – behawioralnej na Uniwersytecie SWPS.
Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i nastoletnich, które doświadczają depresji, lęków, zaburzeń obsesyjno – kompulsyjnych, trudności związanych z traumami, problemów emocjonalnych i relacyjnych. Pracuje również z osobami ze spektrum autyzmu i ADHD.

Jadwiga Głowacka

Jadwiga Głowacka jest psychologiem, trenerem umiejętności społecznych i psychoterapeutą w trakcie szkolenia w nurcie poznawczo – behawioralnym. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji w podejściu CBT lub systemowym.

Joanna Kempińska

Psycholog, psychoterapeutka w trakcie czteroletniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

Marta Koczurek

Psycholog, psychoterapeutka w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo- behawioralnym.

Gabinet psychologiczny

+48 537 406 208
mindworks@terapia-cbt.pl
ul. Edmunda Wasilewskiego 20/10, Kraków 30-305

Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Terapii Schematów „Mind Works” w Krakowie prowadzą doświadczeni psycholodzy i psychoterapeuci.

Przeprowadzają sesje terapeutyczne indywidualne oraz terapie par. Organizują warsztaty, podczas których pomagają rodzicom doskonalić ich umiejętności oraz dzielą się swoją wiedzą ze studentami. Pracują zarówno w języku polskim oraz w języku angielskim.

Gabinet psychologiczny „Mind Works” to kompetentna pomoc psychologiczna, komfortowe gabinety oraz dogodna lokalizacja.

Umów się na wizytę lub zadaj pytanie