Marta Koczurek

Psycholog, psychoterapeutka z ukończonym całościowym czteroletnim szkoleniem psychoterapeutycznym w nurcie poznawczo- behawioralnym (CBT). Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP) oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB). 

Na co dzień, pracuje z dorosłymi i młodymi dorosłymi z różnorodnymi rozpoznaniami, m.in. zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, adaptacyjnymi, zaburzeniami osobowości, a także z Osobami zgłaszającymi się z powodu doświadczanego stresu, problemów interpersonalnych, obniżonego nastroju, czy trudności z regulacją emocji.

Kwalifikacje zawodowe

Jest absolwentką psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie z ukończoną ścieżką specjalizacyjną Psychologii Klinicznej i Zdrowia.

Ukończyła całościowe, czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie poznawczo-behawioralnym w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU w Warszawie, ośrodek akredytowany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Obecnie, realizuje ścieżkę certyfikacji Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej

Dotychczasowe doświadczenie zdobywała m.in. podczas pracy w Poradni Zdrowia Psychicznego w Warszawie, w pracy z Pacjentami Onkologicznymi na oddziale hematologicznym Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie, w Środowiskowych Domach Samopomocy oraz w pracy z dziećmi i rodzinami z niepełnosprawnością. 

Jest również współautorką publikacji naukowych. Stara się aktywnie uczestniczyć w różnorodnych szkoleniach i konferencjach, aby stale podnosić swoje kompetencje zawodowe.

Jak pracuję?

Pracuje korzystając głównie z podejścia poznawczo-behawioralnego oraz terapii schematów. Proponuje techniki i materiały z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i zgłaszanych trudności każdej z Osób, z którymi współpracuje.

Swoją prace poddaje regularnej superwizji. 

Marta Koczurek prywatnie...

Właścicielka dwóch kotów i psa. Uwielbiam zwierzęta, podróże, spędzanie czasu z przyjaciółmi i odpoczynek wśród natury.