Przemysław Stankiewicz

Przemysław Stankiewicz to psycholog i psychoterapeuta, członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Pracuje z osobami dorosłymi cierpiącymi na depresje, zaburzenia lękowe, psychozy i zaburzenia osobowości, a także z osobami z niepełnosprawnością intelektualną.

Prowadzi terapię indywidualną.

Kwalifikacje zawodowe

Przemysław Stankiewicz ukończył studia psychologiczne w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz jest w trakcie kursu z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej realizowanego zgodne ze standardami European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies.

Obecnie pracuje w gabinecie psychoterapeutycznym. Jest psychologiem w Warsztatach Terapii Zajęciowej, gdzie pracuje z osobami z niepełnosprawnością intelektualną i zaburzeniami psychicznymi. Współpracuje również ze Stowarzyszeniem na Rzecz Psychiatrii i Opieki Środowiskowej, prowadząc trening metapoznawczy i szkolenia, a także uczestnicząc w roli konsultanta w badaniach wpływu wirtualnej rzeczywistości na pacjentów cierpiących na schizofrenię. Doświadczenie zawodowe zdobywał również w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, Fundacji na rzecz chorych na SM im. Anieli Salawy, a także pracując jako asystent osoby niepełnosprawnej.

Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym z wykorzystaniem elementów terapii schematów. Techniki i oddziaływania terapeutyczne dostosowuje zawsze do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Przemysław Stankiewicz prywatnie…

“Lubię muzykę i dobre seriale. W wolnym czasie gram na gitarze basowej”.

Umów się na wizytę lub zadaj pytanie