Obszary pomocy

Z pomocą terapeuty możesz przezwyciężyć kryzysy w sferze osobistej, emocjonalnej oraz zawodowej. Nauczysz się też, jak samodzielnie radzić sobie z trudnościami po zakończeniu terapii.

Zależnie od Twoich potrzeb, psychoterapeuci z gabinetu psychologicznego „Mind Works” udzielą Ci doraźnej pomocy lub zaproponują kompleksowe leczenie.

Depresja

Jeśli często i przez dłuższy okres odczuwasz przygnębienie lub masz poczucie beznadziei, to jest prawdopodobne, że walczysz z depresją. Możesz się od niej uwolnić i poprawić samopoczucie.

Stres

Stresu nie możesz całkowicie wyeliminować ze swojego życia. Możesz jednak przejąć nad nim kontrolę, a przez to zlikwidować jego negatywne skutki.

Lęki

Lęk jest naturalną emocją, którą od czasu do czasu odczuwa każdy człowiek. Ale gdy strach jest nadmierny, irracjonalny i wpływa na codzienne życie, warto zasięgnąć porady psychologa.

Zaburzenia pod postacią somatyczną

Fizyczne objawy nie zawsze oznaczają chorobę ciała. Mogą być symptomami problemów o podłożu psychologicznym. Gdy wizyty u lekarzy specjalistów oraz badania lekarskie nie przynoszą ani diagnozy, ani planu leczenia, warto zgłosić się do psychologa.

Zaburzenia odżywiania

Nieprawidłowe zachowania związane z odchudzaniem lub odżywianiem się mogą mieć negatywny wpływ na Twoje zdrowie oraz życie osobiste, rodzinne i zawodowe. W porę rozpoczęte leczenie uchroni Cię przed poważnymi konsekwencjami.

Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne

Twoim życiem nie muszą rządzić irracjonalne i niezgodne z Twoimi wartościami myśli lub zachowania. Z pomocą psychoterapeuty pozbędziesz się zarówno natrętnych przemyśleń, jak również budzących niepokój czynności.

Zaburzenia osobowości

Jeżeli zauważasz u siebie lub u bliskiej Ci osoby niepokojące wzorce postępowania lub myślenia, to warto skonsultować się z psychologiem. Zdiagnozuje on problem, a w razie potrzeby wskaże najskuteczniejsze w danym przypadku sposoby leczenia.

Umów się na wizytę lub zadaj pytanie