Sonia Antes

 

Sonia Antes to psycholog specjalizujący się w psychodietetyce. Wspiera osoby z zaburzoną relacją z jedzeniem, z problemowymi stylami jedzenia (np. emocjonalnym – zajadanie emocji i stresu), klientów z nadwagą i otyłością (w procesie zmiany nawyków żywieniowych, w kontroli pokus) oraz wspomaga proces leczenia zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia, zaburzenie z napadami objadania się).

Pracuje z osobami dorosłymi i nastolatkami. 

Kwalifikacje zawodowe

Sonia Antes jest absolwentką psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz absolwentką studiów podyplomowych z psychodietetyki na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Aktualnie w trakcie studiów podyplomowych z Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT). Ukończyła szkolenie “Trening pracy z pacjentem z zaburzeniami odżywiania” w Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania oraz staż szkoleniowy “Psychodietetyka w praktyce” w Instytucie Psychodietetyki we Wrocławiu. Obecnie współpracuję z Instytutem Psychodietetyki jako specjalista tej dziedziny współtworząc krakowską filię Instytutu. Pracuje z młodzieżą oraz osobami dorosłymi.

Sonia Antes prywatnie...

Uwielbiam ładować baterie “nicnierobieniem” , głaskaniem psa i uważnym słuchaniem muzyki. Nałogowo kupuję książki, których nie czytam z braku czasu.