Paweł Stanaszek

Paweł Stanaszek – psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji. Ukończył studia magisterskie w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest w trakcie realizacji czteroletniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej na Uniwersytecie SWPS. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych cierpiących na zaburzenia lękowe (fobie, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, nadmierne zamartwianie się, lęk społeczny), zaburzenia snu, depresję, zaburzenia odżywiania oraz zaburzenia osobowości.

Kwalifikacje zawodowe

Paweł Stanaszek pracuje jako psycholog w projektach aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami oraz w gabinecie psychoterapeutycznym. Doświadczenie zdobywał podczas pracy w placówkach wsparcia dziennego oraz organizacjach pozarządowych wspierających osoby z całościowymi zaburzeniami rozwoju, niepełnosprawnością intelektualną oraz doświadczające zaburzeń psychicznych. Poszerza swoje umiejętności, biorąc udział w kursach oraz szkoleniach.

Jak pracuję?

„Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, w oparciu o techniki terapii schematów i praktykę uważności. Współpracę z pacjentem zawsze dostosowuję do jego indywidualnych potrzeb i celów.”

Paweł Stanaszek prywatnie…

„W wolnym czasie lubię jeździć na różnego rodzaju sprzętach, np. rowerze, nartach czy longboardzie. Gdy pogoda nie dopisuje, oglądam filmy, czytam książki i słucham muzyki :).”

Umów się na wizytę lub zadaj pytanie